Farba Hlbinná tmavomodrá Newcolours


Je to farba nočnej oblohy a hlbín oceánov. Je to farebné synonymum pre stabilizáciu. Symbolizuje pravdu, lojalitu, múdrosť, vieru a pravdu. Tmavomodrá farba je do značnej miery spojená s vážnosťou, odhodlaním, eleganciou a autoritou. Z tohto dôvodu bude vyhovovať nábytku a miestnostiam súvisiacim s prácou. Z psychologického hľadiska však tmavomodrá pôsobí upokojujúco. Z tohto dôvodu stojí za to použiť ju v spálni – pomôže to navodiť atmosféru relaxácie a odlúčenia od vonkajšieho sveta. Môžete ju použiť na vytvorenie ústredného bodu interiérového dizajnu. V kombinácii s ružovou, zelenou alebo medovou farbou získa ľahkosť a moderný šarm. Používa sa ako náhrada čiernej, vytvorí atmosféru vycibrenej elegancie, nebude však spojená s temnou a gotickou. Pokiaľ viete s čím kombinovať tmavomodrú farbu, bude to fungovať vo všetkých miestnostiach – jednak ako farba stien a nábytku, jednak ako farba doplnkov, architektonických prvkov alebo komponentov centrálneho bodu interiéru.

Nová farba na nábytok s matným povrchom na báze vysoko kvalitnej akrylovej živice, vodou riediteľná, s veľmi dobrou priľnavosťou takmer na akýkoľvek povrch. Obsahuje plnivá s vylepšeným zložením zaisťujúcim veľmi dobré krytie.
Farbu už nie je potrebné fixovať lakom ani voskom.
Ľahko použiteľné pre profesionálov i nováčikov. Farby na nábytok, drevo, kov, keramiku a plast. Ak na to nemáte podmienky, nemusíte staré vrstvy brúsiť, stačí poriadne umyť a odmastiť.

POUŽITIE:
– na nové a staré povrchy
– na drevené, dyhované, lakované, nábytkové dosky a MDF podklady, ako aj na kov, sklo, keramiku a plasty
– na nábytok, stoličky, hračky, obloženie, lišty, lavice, pergoly, ploty, hrnce a koše
– do domu a na terasu

PRÍPRAVA:
– ak sú na pôvodnom nátere nejaké odlupujúce sa časti, dôkladne ich odstráňte
– očistite kovové povrchy a naneste antikorózny základný náter
– odporúčame povrch umyť vodou a saponátom (napr. prostriedok na umývanie riadu)
– aby sa zvýšila adhézia produktu k povrchu, povrch jemne zmatnite jemným brúsnym papierom 180 – 220 a odmastite (napr. alkoholom, acetónom, extrakčným benzínom).
– poriadne premiešajte farbu
– nanášajte 1-3 vrstvy v intervaloch 2 až 4 hodín štetcom alebo valčekom na akrylové farby. Ak chcete dosiahnuť modernejší efekt (hladší povrch), každá vrstva po zaschnutí by mala byť zmatnená jemným brúsnym papierom s zrnitosťou 220.

Veľmi tmavé farby ako Hlbinná modrá, Semišová čierna, Fľašová zelená alebo Pantone roku 2020 možu byť dodatočne zalakované čírym lakom. Jedná sa o veľmi vysoko pigmentované farby a lakovanie povrchu okamžite zafixuje efekt zafarbenia, ktorý by časom zmizol.
UMÝVANIE NÁRADIA: Ihneď po dokončení procesu umyte štetec alebo valček teplou vodou.
VÝDATNOSŤ: 200 ml – cca 2 m² plochy v jednej vrstve, 900 ml – cca 11 m² plochy v jednej vrstve

8.20 25.90  s DPH

Zrušiť výber

Jednotková cena:

200 ml balenie – 41,- €/1000 ml

900 ml balenie – 28,78 €/ 1000 ml

 

Dovozca pre SR:
B.S.O., s.r.o., Zvolenská cesta 23, 974 05 Banská Bystrica
Výrobca:
Innowacyjno – Wdrożeniowa Spółka z o.o. SOPUR ul. Jakóba Hechlińskiego 19, 85 – 825 Bydgoszcz

Katalógové číslo: - Kategórie: Značky: , ,
Objem

200 ml, 900 ml

Celkovo 0 recenzií

0.0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Pridajte prvé hodnotenie k “Farba Hlbinná tmavomodrá Newcolours”

19 + = 24

Zatial niesú žiadné hodnotenia