Uverejnil používateľ Annie Sloan Štvrtok 11. apríla 2019

Komoda ozdobená pomocou šablón Pridajte komentár

Krásny a originálny kúsok nábytku si môžete rýchlo urobiť pomocou našich šablón – na tejto sú použité 2 šablóny, ktoré sú zdarma v novom časopise The Colourist 2, použiť však môžete akékoľvek šablónky.

Najprv namaľujte svoj nábytok odtieňom Chicago grey. Kým farba uschne, vystrihnite šablóny z časopisu The Colourist 2 –  Bird – vtáčik a Leaf – list. Uistite sa, že farba Chicago Grey je úplne suchá predtým ako šablónu nalepíte papierovou páskou na miesto, kde chcete mať vzor. Použite valček, aplikujte odtiene Tilton, Burgundy alebo Old White pohybom tam a späť. Pri maľovaní cez šablónu platí, že menej je viac. Použitie príliš veľkého množstva farby spôsobí, že farba bude podtekať pod šablónu, najlepšie je aplikovať niekoľko tenkých vrstiev namiesto jednej príliš hrubej.

Opakujte kým nedosiahnete vzor, s ktorým ste spokojní. Ak chcete vytvoriť tieňový efekt, prilepte šablónu tak, aby sa mierne prekrývala s prvým listom, a aplikujte kontrastnú farbu Chalk Paint®.

Ako vždy: akonáhle je všetko úplne suché naneste vrstvu číreho vosku Clear Chalk Paint® Wax  pomocou handričky, ktorá nepúšťa vlákna alebo našim skvelým voskovacím štetcom.

Návod ako správne voskovať si pozrite TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

32 − = 29