Maslo Big Mama 118 ml


Big Mama’s Butta od Dixie Belle je skutočným potešením pre váš nábytok so všetkými prírodnými zložkami vrátane oleja z konopných semien, kokosového oleja, včelieho vosku a karnaubského vosku. Mäkký ako maslo, navyše sa veľmi ľahko nanáša.

Big Mama’s Butta je úplne prírodný, ekologický produkt používaný na zlepšenie štruktúry dreva a oživenie, zmäkčenie a ochranu kože. Tento produkt môžete použiť na lakované aj nelakované povrchy. Je k dispozícii v 4 nádherných vôňach Orange Grove (citrusová vôňa), Suzanne’s Garden (kvetinová vôňa), Flannel (korenistá vôňa), Fresh & Clean (svieža vôňa mäty a eukalyptu), vytvrdne už za 7 dní.

Je obzvlášť ideálny pre tie úžasné vintage kúsky, ktoré vyzerajú božsky, ale voňajú staro a zatuchlo. Použite ho na oživenie unavených interiérov nábytku, ako sú zásuvky a skrinky, ktoré už mali lepšie časy, alebo dokonca na povrch vášho lakovaného náteru. Big Mama’s Butta neutralizuje pachy a zároveň chráni pred plesňou a hmyzom.

Blokovanie zápachu, podľa potreby sa dá znovu aplikovať, zvýrazňuje vlákna/žilnatosť dreva, možno použiť na konečnú úpravu dreva, aj na renováciu vnútrajška zásuviek, ako aj pojazdov, na olejovej báze, vytvrdne už za 7 dní.
Ako sa to používa:
1. Nechajte farbu úplne vyschnúť.

2. Nanášajte štetcom alebo handričkou, ktorá nepúšťa vlákna.

3. Odstráňte prebytok.

4. Štetce očistite mydlom a teplou vodou. Vosk skladujte pri izbovej teplote.

25.50  s DPH

Zrušiť výber

Jednotková cena:

216,10 €/ 1000 g

Katalógové číslo: - Kategórie: Značky: ,
Vôňa

Suzanne’s Garden, Orange Grove, Flannel, Fresh & Clean

Celkovo 0 recenzií

0.0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Pridajte prvé hodnotenie k “Maslo Big Mama 118 ml”

− 1 = 5

Zatial niesú žiadné hodnotenia