Minerálne farby Fusion – nové v našej ponuke Pridajte komentár

S príchodom teplejšieho počasia a dlhších dní je ideálny čas začať premýšľať o osviežení interiéru vášho domova.

Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, sú minerálne farby FUSION.  Ak hľadáte dlhotrvajúcu a udržateľnú farbu, minerálne farby sú vynikajúcou voľbou.

Tieto farby obsahujú prírodné zložky, vďaka čomu sú bezpečné a ľahko sa používajú. Majú tiež tendenciu byť odolnejšie ako iné typy farieb, poskytujú ochranu pred poveternostnými vplyvmi a majú dlhšiu životnosť.  Pozrime sa na to, čo by ste mali vedieť o minerálnych farbách.

Čo sú minerálne farby?
Minerálne farby sa vyrábajú z prírodných minerálov, ako je íl, oxid kremičitý a kremeň. Tieto minerály dodávajú farbám jedinečné vlastnosti: sú priedušné, antibakteriálne a protiplesňové; ponúkajú vynikajúce krytie; majú vynikajúce priľnavé vlastnosti a sú veľmi odolné voči poškriabaniu a odštiepeniu.
Minerálne farby sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá vysokokvalitnú a odolnú povrchovú úpravu, ale nevie, kde začať. Na rozdiel od tradičných farieb minerálne farby neobsahujú žiadne syntetické chemikálie ani iné toxické látky. V dôsledku toho sú pre vás a životné prostredie oveľa vhodnejšie ako tradičné farby.
Výhody minerálnych farieb
Prvou výhodou minerálnych farieb je, že majú nízky obsah prchavých organických zlúčenín (VOC), takže ich používanie je bezpečnejšie ako používanie bežných farieb. Vďaka tomu sú aj šetrnejšie k životnému prostrediu, keďže je známe, že prchavé organické látky prispievajú k znečisteniu ovzdušia.
Okrem toho minerálne farby neobsahujú žiadne agresívne chemikálie ani rozpúšťadlá, čo znamená, že počas schnutia nevypúšťajú toxické výpary – sú teda vhodnejšie na použitie v interiéri.
Minerálne farby majú v porovnaní s inými typmi farieb aj vyššiu trvanlivosť. Vďaka vysokému obsahu minerálov tieto farby vytvárajú odolnú bariéru proti opotrebovaniu, čo je ideálne pre vysoko frekventované priestory, ako sú chodby alebo kuchyne. A keďže vytvárajú silné spojenie s povrchmi, do farby ťažko preniká špina a nečistoty – čo znamená, že bude potrebné menej často maľovať.

ŠPIČKOVÁ KVALITNÁ AKRYLOVÁ FARBA SO ZABUDOVANÝM LAKOM.

Jedinečné zloženie minerálnej farby Fusion™, ktoré vytvorila podnikateľka a odborníčka pre domácich majstrov Jennylyn Pringle s viac ako 20-ročnými skúsenosťami, obsahuje 100% akrylovú živicu a má najvyššiu odolnosť na trhu. Výsledky s farbami Fusion™ sú veľkolepé a poskytujú maliarom nábytku najlepšiu farbu vo svojej triede, ktorá je šetrná k životnému prostrediu, nízky obsah VOC, vynikajúca odolnosť a jednoduchá aplikácia v jednom kroku so zabudovaným vrchným náterom!

  • Šetrné k životnému prostrediu

Všetky produkty Fusion™ sú netoxické, bez obsahu olova, prakticky bez zápachu a majú veľmi málo prchavých organických látok (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.

  • Nevyžaduje takmer žiadne prípravné práce

Fusion™ možno aplikovať na väčšinu predtým natretých alebo nalakovaných povrchov bez použitia základného náteru alebo výrazných prípravných prác (stačí poriadne umyť a odmastiť).

  • Vstavaný vrchný náter

Fusion™ sa nielen ľahko používa a je ideálny pre začiatočníkov a profesionálov, ale možno ho použiť prakticky na akomkoľvek povrchu, aby ste maximalizovali svoju kreativitu. Nie je potrebný žiadny základný náter a vrchný náter je zabudovaný priamo do receptúry!

  • Neuveriteľné pokrytie

Farba Fusion™ má neuveriteľné pokrytie 7 metrov štvorcových na jedno balenie (500 ml). Vo väčšine prípadov vám postačí jedna vrstva.

  • Vysoko odolné zloženie

Po vytvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a umývateľný povrch. Fusion™ obsahuje priemyselnú akrylovú živicu, takže je mierne flexibilný a preto je použiteľná na nábytok, podlahy, kuchynské linky,… Žiadne ošúchanie alebo praskanie!

  • Super hladký, matný povrch

Fusion™ má nádherné matné prevedenie – čo vám umožní dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez akýchkoľvek viditeľných ťahov štetcom.

  • 50+ odtieňov

Nechajte sa inšpirovať našimi viac ako 50 nádhernými odtieňmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

92 − 85 =