Odstraňovač farby a laku Polyvine


Odstraňovač laku a farby s ultra nízkym obsahom VOC pre širokú škálu povrchov. Odstraňovač laku a farby od Polyvine je žiadaný profesionálnymi aj amatérskymi dekoratérmi – nielen preto, že funguje tak dobre, ale aj preto, že má veľmi nízky obsah VOC (prchavých látok) a rozpúšťadiel.

Ide o dokonalý odstraňovač lakov a farieb vhodný pre domácnosť, ktorý bol navrhnutý na použitie na celý rad povrchov vrátane podláh, dverí, stien, nábytku a ďalších. Je schopný odstrániť viacero vrstiev náteru, je bezpečný a účinný.

Objem: 1 liter

Výdatnosť: 1 liter pokryje až 4-6 metrov štvorcových v závislosti od hrúbky náteru

Ako použiť: Naneste dostatočné množstvo produktu štetcom, nechajte pôsobiť. Potom odstráňte povlak škrabkou. Nepoužívajte drôtenú vlnu, pretože môže spôsobiť červené škvrny od hrdze.

V prípade potreby naneste ďalšie nátery, až do úplného odstránenia podkladovej farby či laku. Použitie plastovej fólie môže pomôcť produktu lepšie priľnúť k povrchu.

Ak chcete vyčistiť zložité rezbárske práce alebo lišty, zabaľte ich na noc do plastovej fólie (napríklad potravinovej fólie). Potom nie je potrebné žiadne ďalšie namáhavé odstraňovanie. Stačí utrieť vlhkou handričkou alebo na vonkajšie povrchy použiť tlakovú hadicu alebo plastovú kefu s vedrom vody.

Odporúčané časy pôsobenia:

Farba – podľa počtu vrstiev náteru: 1 hodina až noc
Polyuretány a akryly: 30-45 minút
Moridlá na drevo, laky, laky, šelak: 15-30 minút
Upozorňujeme, že tieto časy sú približné a môžu sa líšiť v závislosti od podkladu.

47.10  s DPH

Celkovo 0 recenzií

0.0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Pridajte prvé hodnotenie k “Odstraňovač farby a laku Polyvine”

21 − = 13

Zatial niesú žiadné hodnotenia