Ornament Keyholes 993


Výlisky od WoodUbend – ornamenty a ozdobné komponenty obsahujú vysoký podiel drevnej hmoty. Ornamenty WoodUbend majú všetky vlastnosti dreva: môžete ich brúsiť, rezať, maľovať, lakovať, atď. Teplom sa stávajú ohybnými a tvárnymi, čo umožňuje ich rozťahovanie, tvarovanie a aplikáciu na akýkoľvek povrch, bez ohľadu na to, aký je tvar zložitý. Zahriate ornamenty WoodUbend sa dajú ľahko rezať a priľnú k vašim projektom.

Na zohriatie ornamentov môžete použiť teplovzdušnú pištoľ, sušič vlasov alebo mriežku. Je to jednoduché a zábavné. Zahrievanie spôsobí, že ornament vytvorí ultrapevné spojenie s povrchom, na ktorý sa aplikuje. Znamená to tiež, že ak ho znova zahrejete, môžete výlisok odstrániť a znova nalepiť niekoľko hodín alebo dokonca dní po aplikácii. Čo môže byť jednoduchšie?

Všetky produkty WoodUbend sú navrhnuté tak, aby dodali vášmu kreatívnemu projektu individuálny nádych. Väčšie ornamenty sú skvelé pre väčšie projekty, ako je napríklad upcyklácia nábytku. Menšie vzory určite rozšíria váš remeselný projekt o váš vlastný štýl.

Tretia generácia výliskov WoodUbend sa vyrába s doteraz najvyššou mierou kompresie a s vylepšenými valcami. To umožňuje čistejšie, ostrejšie línie a lepšiu konzistenciu.

Používajte prosím kvalitné lepidlo na drevo.

Vyrobené v UK.

Rozmery: 4,7 x 2,5 cm

Cena je za 1 kus.

2.30  s DPH

Celkovo 0 recenzií

0.0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Pridajte prvé hodnotenie k “Ornament Keyholes 993”

30 − 22 =

Zatial niesú žiadné hodnotenia