Spomaľovač Fusion Extender


 

Spomaľovač času schnutia farieb Fusion Extender je skvelý pre tých, ktorí chcú dlhší čas na maľovanie s farbou, aby minimalizovali ťahy štetcom a predĺžili čas schnutia.

Maľovanie v suchom teplom počasí alebo v priestore s nízkou vlhkosťou? Možno zistíte, že vaša farba schne príliš rýchlo. Získajte čas s naším jedinečným netoxickým extenderom – jednoducho ho pridajte do farby a budete mať viac času na prechádzanie štetcom tam a späť, aby ste získali vzhľad, po ktorom túžite!

Odporúčaný pomer 15 ml na balenie (500 ml) farby.

Použitie príliš veľkého množstva tohto produktu výrazne predĺži čas schnutia, ale tiež predĺži čas vytvrdzovania. Pridajte maximálne 10 % pôvodného objemu farby.

Použitie – interiér aj exteriér, čas opätovného náteru 2-12 hodín, doba schnutia 2 hodiny, 1 balenie – na 4 balenia minerálnej farby Fusion.
Odporúčané použitie – na predĺženie času maľovania s akrylovými vodou riediteľnými farbami a povrchovými úpravami, ako je lak Tough Coat, bez ťahov štetcom.

AKO POUŽIŤ
Do farby nepridávajte viac ako 10 % Extenderu. Po zmiešaní s Fusion Mineral Paint naneste farbu ako obvykle. Zaznamenáte dlhší čas schnutia, čím získate čas na prácu s farbou a vyhladenie ťahov štetcom.

Keď vaša prvá vrstva úplne zaschne, naneste ďalšiu vrstvu podľa potreby. Pri použití Extenderu odporúčame medzi jednotlivými vrstvami počkať aspoň 4 hodiny. Ak si všimnete, že nanášanie druhej vrstvy oddeľuje prvú, buď bolo použité príliš veľa Extendera, alebo potrebuje viac času na zaschnutie a vytvrdnutie pred aplikáciou ďalšej vrstvy.

  • Vďaka spomaľovaču natriete hladšie farby Fusion Mineral Paint™ a iné farby na vodnej báze
  • Zmenšuje stopy štetca a valčeka
  • Znižuje opotrebovanie striekacích pištolí
  • Skvelé na miešanie farieb
  • Netoxické

8.60  s DPH

Celkovo 0 recenzií

0.0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Pridajte prvé hodnotenie k “Spomaľovač Fusion Extender”

25 − = 16

Zatial niesú žiadné hodnotenia