Wall paint Piranesi pink


Piranesi Pink je broskyňovo ružová farba. Obsahuje však aj žlté pigmenty, ktoré jej dodávajú jemnosť. Je pomenovaná po významnom talianskom grafikovi a architektovi Giovanni Piranessi a odráža jeho lásku ku klasickému staroveku a jeho obdiv ku kamenárstvu. Piranesi Pink je takmer telovej farby a pripomína tuhnúcu omietku. Je nadčasová a dá sa veľmi dobre kombinovať. Odtieň bol vyvinutý tak, aby zodpovedal farebnému mixu Chalk Paint odtieňov Primer Red a Old White.

Orientačná výdatnosť farby:
27,5 m2 / 2,5 L
1,3 m2 / 120ml
(11 m2 / 1L)
Výdatnosť je uvádzaná pre jeden náter, odporúčame dva nátery, najmä ak je prechod medzi pôvodným a novým odtieňom výrazný.

Penetrácia nie je nutná, ale odporúčame ju, ak sa jedná o novú, ešte nemaľovanú stenu. Tiež ak je stena veľmi zašpinená a ani dôkladné umytie teplou mydlovou vodou s pridaním octu nie je postačujúce (stena zožltnutá od nikotínu, prípadne fŕkance od kávy, čaju a pod.)

Odporúčame nanášať štetcom Annie Sloan navrhnutým a vyrobeným špeciálne pre tento typ farby tak, aby sa farba dostala do každej nerovnosti.

Vyrobené v Anglicku.

Farba na steny Wall Paint je veľmi odolná, umývateľná a bohato pigmentovaná. Kvalita otestovaná odborníkmi ju radí na popredné priečky v oblasti stenových náterov vo svete. K dizpozícii v precízne navrhnutej palete odtieňov, krásne ladí s univerzálnymi kriedovými farbami Chalk Paint™

10.90 76.90  s DPH

Zrušiť výber

Jednotková cena:

120 ml balenie – 90,83 €/1000 ml

2500 ml balenie – 26,- €/ 1000 ml

Katalógové číslo: - Kategórie: Značky: , ,
Objem

2500ml, 120ml