WORKSHOP THE BIG PAINT – 05.02.2021 Pridajte komentár

Drahí kreatívci, Annie Sloan pripravila v tejto ťažkej dobe úžasnú akciu – Big Paint  medzinárodný online maliarsky workshop, ktorý si môžete vychutnať z pohodlia domova.
Workshopy The Big Paint, ktoré moderuje sieť nezávislých predajcov Annie Sloan, sa budú konať online v krajinách po celom svete v priebehu toho istého týždňa (1. – 7. februára 2021).

Znova sa spojte s priateľmi, rodinou a širšou komunitou Chalk Paint® a zároveň vyživujte svoju dušu upokojujúcou kreatívnou terapiou.Vašu workshopovú sadu Vám pošlem priamo z Marion a bude obsahovať všetko, čo potrebujete na premenu autentického indického podnosu na čaj. Sada obsahuje 120 ml plechovky Chalk Paint® vo farbách Aubusson Blue, Scandinavian Pink a Chicago Grey, exkluzívnu šablónu, malú plechovku vosku Clear Chalk Paint® Wax, plochý štetec a podnos.

Kurz sa koná online od 14:00 do cca 18:00 hodiny.  Cena je 55,- € za osobu. Po odoslaní prihlášky Vám príde mail s podkladmi k platbe – po uhradení Vám pošleme workshopový balíček a podrobné informácie pre prihlásenie sa do online kurzu.

Viac informácií na tel.čísle 0905 34 97 58.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

32 − = 27