Štetec Eco Brushkeeper Deluxe


BrushKeeper a EcoBrush sa predávajú ako súprava a dokonale sa k sebe hodia. EcoBrush je profesionálny, mäkký a syntetický štetec vhodný pre farby na vodnej a olejovej báze. Vďaka svojej nelakovanej rukoväti, recyklovateľnej nerezovej objímke a PET nádobke je šetrný k životnému prostrediu pri výrobe a používaní.

Brushkeeper Deluxe je štetec vysokej kvality so vzduchotesnou nádobkou. Štetec môžete skladovať až 5 dní v prázdnej nádobke alebo naplniť nádobku vodou alebo riedidlom (v závislosti od typu použitej farby) pre jednoduché čistenie. Štetec sa vyčistí sám za približne 2-3 dni, čím sa znižuje potreba čistenia ručne alebo zabalenia do plastovej fólie medzi vrstvami farby.

Gumové tesnenie možno tiež vybrať z nádoby a namontovať na objímku štetca, aby zachytilo striekajúcu farbu pri maľovaní nad hlavou (stropy,…)

Stopa C02 je tiež minimálna, pretože Ecobrush a BrushKeeper sa vyrábajú v Holandsku.

Návod na použitie:

  • Pre použitie štetca na maľovanie ďalšej vrstvy – vložte ho do nádobky točivým pohybom, kým nevyschne prvá vrstva. Štetec môže takto zostať až 5 dní. Vyberajte ho tiež točivým pohybom.
  • Pre dlhšie skladovanie utrite prebytočnú farbu do papiera alebo handričky, naplňte nádobku vodou alebo riedidlom do 3/4 rysky. Uistite sa, že štetiny sú úplne ponorené do kvapaliny.

Vyberte si zo štyroch veľkostí.

13.70 17.20  s DPH

Zrušiť výber
Veľkosť

10, 12, 14, 16