Podklad Transition Fusion


 

Podklad Transition je vyrobený z recyklovaného pigmentu a poskytne vám extra krytie za menej peňazí.

Účelom tohto produktu je pri maľovaní tmavého podkladu na svetlú farbu použiť menej vrstiev bežnej minerálnej farby Fusion. Ak sa vám tento produkt zdá povedomý, máte pravdu! Transition je vo svojej tretej edícii, predtým známej ako Concealer a predtým Color Blocker.

ČO JE TRANSITION?

Transition nemá rovnakú priľnavosť alebo trvanlivosť ako naša bežná minerálna farba Fusion, pretože obsahuje recyklované pigmenty, ale vďaka tomu je aj cena približne polovičná.

Transition nie je základný náter, neblokuje presakovanie živice alebo tanínu a mal by sa použiť na pripravené povrchy. Nezabudnite použiť základný náter na báze šelaku ak máte obavy zo škvŕn – napríklad Boss.

POUŽITIE: podklad si pripravte ako vždy pred maľovaním – poriadne ho umyte a odmastite, napríklad pomocou TSP, natrite prvú vrstvu zvolenej Fusion farby. Nechajte zaschnúť, potom natrite 1 vrstvu Transition a nakoniec druhú vrstvu farby – každú vrstvu nechajte poriadne zaschnúť. Pri maľovaní veľmi tmavých povrchov na bielo sú potrebné aj 3 vrstvy farby, s Transition takto ušetríte 1 vrstvu farby.

Objem 500 ml, výdatnosť z jedného balenia – 7 m2, neobsahuje VOC.

14.90  s DPH

Jednotková cena 29,80/l

Celkovo 0 recenzií

0.0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Pridajte prvé hodnotenie k “Podklad Transition Fusion”

− 1 = 2

Zatial niesú žiadné hodnotenia