Transfer Kacha – Petit a petit


Transfer, ktorý je výsledkom spolupráce medzi Redesign a Kaćha Furniture*.

Okamžitá krása na takmer akomkoľvek povrchu, aký si dokážete predstaviť – na steny, nábytok, drevo, zrkadlá, sklo.

Transfery od Redesign with Prima sú ľahko použiteľné na širokú škálu povrchov, čo umožňuje dekorovanie nábytku, okien, zrkadiel,…. Jednoducho odlepte, šúchaním preneste na podklad, zavoskujte – zmeníte svoj projekt na umelecké dielo.

Dodávame s drevenou špachtličkou na aplikáciu transferu.

2 časti, celkový rozmer: 60,96 x 88,9 cm

*Kto je Kaćha?
Katarina “Kaćha” Hernandez je “nábytková umelkyňa”.
Od detstva chcela byť kreatívna , ale nemala na to mala príležitosť. Kaćha začala maľovať až po tragickej udalosti, ktorá ju hlboko zasiahla, náhlej smrti jej matky v marci 2016 a následnej hlbokej depresii. Maľovanie sa potom stalo jej terapiou.
Odvtedy maľuje každý deň a z lásky k maľovaniu a úpravám nábytku sa zrodil jej biznis.
V júli 2016 vytvorila Kaćha Lifestyle Furniture v Colorado Springs (USA), ktorý sa v septembri 2018 stal Kaćha Furniture. Kaćha sa medzitým usadila v Main. V roku 2019 sa k nej do dobrodružstva pripojil aj jej manžel Carlos a spoločne prešli od predaja nábytku k tvorbe obsahu.
Jej láska ku kvalitným profesionálnym produktom vyústila do spojenia s Redesignom with Prima. S nimi chce nielen tvoriť viac a viac, ale svoj nábytok posúva na úplne novú úroveň. Jej výtvory sú skutočnými malými majstrovskými dielami.
S manželom sú veľmi aktívni na sociálnych sieťach a na viacerých platformách, okrem iného na svojom kanáli YouTube, kde ich početné videá a návody umožňujú miliónom ľudí na celom svete naučiť sa rôzne techniky pretvárania nábytku.
Hudba je pre Kaćhu veľmi dôležitá a pomáha jej v ťažkých časoch. Vždy pracuje pod dohľadom svojich psov – Blue, Leah†, Duke† – ktorými sa rada obklopuje.
Tiež rada pracuje s kriedovými farbami Annie Sloan a minerálnymi farbami Dixie Belle.

Jej motto: v živote musíte robiť to, čo chcete a čo máte radi.

35.90  s DPH

Celkovo 0 recenzií

0.0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Pridajte prvé hodnotenie k “Transfer Kacha – Petit a petit”

18 − = 8

Zatial niesú žiadné hodnotenia