WoodUbend – flexibilné výlisky z dreva, ktoré vám pomôžu vdýchnuť nový život každému starému kusu nábytku Pridajte komentár

Pri renovovaní interiérov je výborným nápadom pretvoriť starý nábytok na nové kúsky, ktoré budú presne vystihovať váš štýl.

Jedným z najnovších trendov v tejto oblasti je použitie flexibilných drevených výliskov s názvom WoodUbend. Tieto výlisky majú vynikajúci potenciál pre zmenu vzhľadu nábytku a umožňujú vám vytvoriť jedinečné a osobné kúsky, ktoré pritiahnu pohľady všetkých návštevníkov a vdýchnu nový život každému starému kusu nábytku.

Prečítajte si: Kreatívne maľovanie: Experimentovanie s farbami a technikami

Čo sú to WoodUbend výlisky 

WoodUbend je revolučný produkt, ktorý umožňuje vytvárať a aplikovať flexibilné drevené výlisky na rôzne povrchy vrátane dreva, kovu, skla a plastu. Tieto výlisky sú vyrobené z tenkých rezov dreva, ktoré sú následne vyrezávané a tvarované do rôznych dekoračných vzorov a dizajnov. Výsledný výrobok je pružný, dá sa ohýbať a prispôsobovať povrchu, na ktorý je aplikovaný.

Ornamenty WoodUbend majú všetky vlastnosti dreva: môžete ich brúsiť, rezať, maľovať, lakovať, atď. Po nahriatí fénom alebo teplovzdušnou pištoľou ich môžete ohýbať a tak prispôsobiť povrchu, na ktorý ich chcete nalepiť. Zahriate ornamenty WoodUbend sa taktiež dajú ľahko rezať a priľnú k vašim projektom.

Aplikácia WoodUbend v praxi  

WoodUbend výlisky sú vhodné pre rôzne typy nábytku vrátane skriniek, komôd, rámov zrkadiel a stolov. Ich flexibilná povaha umožňuje pokrývať krivky, hrany a rôzne tvary nábytku. Vďaka jednoduchosti použitia ich aplikáciu zvládne naozaj každý.

Pred použitím WoodUbend výlisku musíme najprv pripraviť povrch nábytku. Odstráňte akýkoľvek starý lak alebo farbu a očistite povrch od prachu a nečistôt. Potom zahrejte WoodUbend výlisky pomocou teplovzdušnej pištole, alebo fénu na vlasy. Po zahriatí ich jednoducho nalepte na povrch nábytku a uistite sa, že sú správne zarovnané. Nezabudnite použiť kvalitné lepidlo na drevo.

Inšpirácie pre použitie ornamentov WoodUbend 

Možnosti sú neobmedzené a len vaša fantázia určuje, ako vytvoríte svoj vlastný originálny kúsok nábytku. Stačí pridať výlisky na správne miesta, použiť vhodnú farbu alebo lak a váš starý nábytok bude vyzerať úplne inak.

Naše tipy:

  • Vyskúšajte kombinovať ornamenty WoodUbend s papiermi na dekupáž pre jednoduché vytvorenie dokonalého majstrovského diela.
  • Starému zrkadlu dodáte klasický antický vzhľad pomocou správneho výlisku WoodUbend v kombinácii s metalickou farbou.
  • Starú komodu alebo skrinku orámujte na rohoch pomocou ornamentov WoodUbend a ako úchytky môžete vyskúšať odliatky pomocou formy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

− 2 = 2