Gél na transfer a dekupáž Fusion 250 ml


 

Vyskúšajte Decoupage & Transfer Gel – veľmi ľahko sa používa, je netoxický a vysoko odolný. Gél je biely, ale zasychá na číry matný film.

Vytvárajte nádhernú dekupáž alebo prenášajte obrázky na prakticky akýkoľvek povrch. Tento produkt dva v jednom sa ľahko používa a umožňuje niekoľko krásnych efektov.

Obrázky môžete prenášať na látku, drevo, hlinené nádoby a iné povrchy.

Pokrytie 3,2 štvorcových metrov.

INŠTRUKCIE
Prenos obrázkov – transfer:
Nanášajte na čistý povrch bez vosku alebo oleja. Uistite sa, že na vytlačenie obrázkov používate laserovú tlačiareň, atramentová tlačiareň nebude fungovať dobre. Obrázok musí byť vytlačený obrátene. Ak chcete preniesť obrázok, jednoducho naneste na povrch Decoupage a Transfer Gel a umiestnite potlač lícom nadol. Zatlačte pomocou špachtle alebo kreditnej karty, aby sa obrázok úplne prilepil a odstráňte všetky bubliny. Po približne 12- 24 hodinách môžete namočiť a začať šúchať a odstraňovať papier.

Na ochranu môžete pridať vosk alebo ďalšiu vrstvu gélu Decoupage a Transfer.

Dekupáž:
Lepidlo naneste na podklad a/alebo zadnú stranu obrázka alebo papiera na dekupáž, prilepte a vyhladťe všetky pokrčené časti alebo bubliny. Po zaschnutí môžete pridať ďalšiu vrstvu lepidla na ochranu alebo akúkoľvek inú povrchovú úpravu Fusion. Doba schnutia je 2-6 hodín, lepidlo úplne vytvrdne za 21 dní.

Objem 250 ml

 

 

17.50  s DPH

Jednotková cena:

250 ml balenie – 70 €/ 1000 ml

Kategórie: Značka: