Chalk Paint™ je farba, ktorú pred 30 rokmi vymyslela britská umelkyňa a dizajnérka Annie Sloan. Vyznačuje sa svojou univerzálnosťou a možnosťami použitia. Svoj názov v preklade „kriedová farba“ dostala podľa matného kriedového vzhľadu, ktorý náter dostane po uschnutí.

Farbu môžete použiť v exteriéri aj interiéri, môžete ju použiť na maľovanie nábytku, ale aj stien, podláh, kovových a plastových doplnkov, kožených či textilných poťahov, namaľujete ňou aj bielu techniku, vchodové dvere, či záhradný nábytok.

+ Nie je potrebné odstraňovanie starého pôvodného náteru, odpadáva zdĺhavé a prašné brúsenie.
+ Krásna škála farieb, ktoré je možné vzájomne akokoľvek zmiešať a tak si nájsť ten vhodný odtieň.
+ Farby sú ekologické, majú extrémne nízky podiel VOCs (Volatile organic compound – Prchavé organické látky), nezapáchajú.
+ Sú vhodné aj na detské hračky a nábytok.
+ Práca s nimi je veľmi jednoduchá. Výsledok krásny.
+ Možnosť docieliť rôzny výsledok – od hladkého jemného matného vzhľadu po ošúchaný patinovaný efekt s použitím rôznych techník.

Mala som úžasnú príležitosť a absolvovala som workshopy pre predajcov Chalk Paint™ priamo pod vedením Annie Sloan v Oxforde, veľmi rada Vám odovzdám získané znalosti a informácie na našich kurzoch, aby ste mohli s týmito všestrannými farbami pracovať sami a robiť si radosť pri oprave a prerábaní Vášho domova.

Zobrazujú sa výsledky 1–24 z 50