Perleťová glazúra Pearlescent glaze 236 ml


Glazúra je ideálna na vytváranie hĺbky a posúvanie vašich projektov na novú kreatívnu úroveň. Odtieň Pearlescent – bezfarebný, ale trblietavý perleťový, čo dáva super jemný a elegantný povrch.
Obzvlášť dobre vynikne na kusoch s detailmi ako sú ornamenty, lišty, skosené hrany – oblasti, kde sa glazúra môže dostať do zákutí a zvýrazniť tieto vlastnosti.

Glazúra je pomaly schnúce médium, čo znamená, že máte čas pracovať na svojej povrchovej úprave, ale majte na pamäti, že jej potom musíte dať viac času na zaschnutie, oveľa dlhšie ako pri použití farby.

Ako aplikovať Glazúru:
Môžete ju naniesť rovno po zaschnutí farby, ale odporúčam použiť glazúru až na suchý číry lak.

Pred začatím nezabudnite glazúru dobre premiešať. Pri práci po častiach použite štetec alebo špongiu a začnite nanášať glazúru na váš nábytok. Ak má váš projekt veľa detailov – zákutia, rezbárske práce alebo lišty – zdôraznite tieto oblasti glazúrou. Postupne utierajte prebytok suchou handričkou, aby ste zanechali pekný povrch.

Ak potrebujete glazúru odstrániť, stačí ju utrieť vlhkou handričkou alebo papierovou utierkou. Môžete nakoniec aplikovať bezfarebný lak – nie je to však nevyhnutné.

Náradie ihneď po použití umyte v mydlovej vode.

27.90  s DPH

Jednotková cena 118,21 €/1 liter

Kategórie: Značky: ,

Celkovo 0 recenzií

0.0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Pridajte prvé hodnotenie k “Perleťová glazúra Pearlescent glaze 236 ml”

1 + 5 =

Zatial niesú žiadné hodnotenia