The Colourist 8


Colourist je unikátny „kniho-časopis“ (vyzerá ako časopis, ale je hrubší skoro ako kniha:)) ktorý vydáva Annie Sloan, aby sa s vami podelila o svoje nápady a inšpirácie. Môžete rozšíriť svoju zbierku, pretože vychádza iba raz za pol roka. 132 strán plných starostlivo vybraného obsahu.

V tomto vydaní predstavujeme nádherné modré odtiene a ich kombinácie. Ďalej tam nájdete rozhovory s kreatívcami, ktorých Annie obdivuje; objavíte krásny nábytok, ktorý nám padol do oka; nahliadnete do domovov, ktoré inšpirujú; a budete cestovať do neznámych destinácií, ktoré sme navštívili a ktoré nás zaujali a inšpirovali. Všetko z pohodlia Vášho domova!

Ale zábava nekončí ani po prečítaní vydania. Každá edícia obsahuje aj sadu návodov na projekty pomocou produktov Chalk Paint® (vhodných pre všetkých – od absolútnych začiatočníkov až po znalcov Chalk Paint®) s jednoduchými a podrobnými pokynmi. Po zatvorení stránok a s novým kreatívnym sebavedomím určite dostanete chuť aspoň jeden z týchto návodov a vniesť do svojho domova viac farieb a radosti!

Časopis je v anglickom jazyku.

13.90  s DPH

Celkovo 0 recenzií

0.0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Pridajte prvé hodnotenie k “The Colourist 8”

79 − 74 =

Zatial niesú žiadné hodnotenia