Lepidlo na metalické plátky Kacha


Tekuté lepidlo na vodnej báze špeciálne vyvinuté pre metalické plátky Kaćha. Tento produkt je výsledkom spolupráce medzi Redesign with Prima a Kaćha Furniture*, ktorá sa inšpirovala nádherou zámku vo Versailles.

Toto lepidlo je netoxické, vodeodolné a po zaschnutí sa stáva transparentným. Vyznačuje sa dokonalým a ľahkým priľnutím plátkov Kaćha Gold Leaf na zvolený povrch, ale aj zachovaním lesku zlata. Objem 120 ml

Ako používať lepidlo Kaćha Gilding Glue?

  • Naneste pomocou plochého štetca, penového štetca alebo špongie (hubky) tenkú vrstvu tekutého lepidla na vopred očistený, odmastený povrch bez prachu.
  • Nechajte lepidlo pôsobiť, počkajte kým trošku zhustne – už nie je tekuté, ale mierne lepkavé. Ako dlho? Všetko závisí od toho, kde pracujete, od okolitej teploty a vlhkosti, ale vo všeobecnosti nechajte asi desať minút. Lepidlo si drží svoju silu viac ako hodinu, netreba sa ponáhľať.
    Ak chcete zistiť, či je možné plátok aplikovať, urobte malý test hánkou ruky, aby ste skontrolovali, či má lepidlo správnu konzistenciu.
    Prečo čakať ? Ak lepíte hárok, kým je lepidlo ešte viac-menej tekuté, riskujete, že zatlačením na hárok spôsobíte pohyb lepidla alebo hárku.
  • Pomocou mäkkého štetca alebo prstov jemne položte plátok na povrch, aby k nemu rovnomerne priľnul. Poklepte po plátku.
  • Keď lepidlo zaschne, počkajte ešte asi 1 hodinu, potom môžete prebytočné kúsky plátku jemne odstrániť čistým suchým štetcom. (pozbierate ich na ďalšie použitie).
  • Po dokončení zlatenia plátky chráňte, aby kov nesčernel alebo neoxidoval. Môžete naniesť vrstvu transparentného vosku, ktorý môžete skombinovať s tmavým voskom, ak máte radi vintage efekt. Vyhýbajte sa lakom a iným výrobkom na vodnej báze, ktoré môžu spustiť oxidačnú reakciu kovu. Vždy uprednostňujte vosk.

17.50  s DPH

Celkovo 0 recenzií

0.0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Pridajte prvé hodnotenie k “Lepidlo na metalické plátky Kacha”

− 8 = 2

Zatial niesú žiadné hodnotenia